5. Gün İftar Menüsü: Tavukla Pilavı Ayrı Düşünemeyenlere Tavuklu Büryan Pilavı Bugün Çare

https://yemek.com/tarif/tavuklu-buryan-pilavi | Tavuklu Büryan Pilavı Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
630 takipçi556 içerik

Sıkça Yenen Konular

Geldik ramazanın 5. gününe. İlk günlerde neler pişireceğinize daha kolay karar vermiş olabilirsiniz belki ama yavaş yavaş "İftar için nasıl bir çorba yapsam?", "Her gün aynı yemekleri hazırlıyorum sanki" diye düşünmeye başlamış olabilirsiniz.

Endişeye mahal yok, en başında da söylediğimiz gibi biz tüm ramazan boyunca size yardımcı olmak için hazırız, bu ramazanı da her yıl olduğu gibi birlikte geçirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Tam da bunun için yine size özel nefis tarifler hazırladık.

Buyursunlar...

Ispanaklı Şibit

Kütahya mutfağının en mis kokulu lezzetlerinden ıspanaklı şibit de bugün iftar soframıza konuk olmaya hazır. Sıcak sıcak afiyetle yenecek, tadı damağınızda kalacak bir lezzet.
Tarifi görmek için tıklayın:Ispanaklı Şibit

Tavuklu Büryan Pilavı

Bagetler nar gibi kızarıyor, pirinçler domates ve baharatlarla lezzetleniyor. Tavuk-pilav ikilisinin ramazan sofralarına en çok yakışan hali karşınızda!
Tarifi görmek için tıklayın:Tavuklu Büryan Pilavı

Pudingli Mozaik Pasta

Mozaik pastanın içine çikolatalı puding de giriyor ve sadece 3 malzemeyle hazırlayabileceğiniz bir mutluluk kaynağına dönüşüyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Pudingli Mozaik Pasta

Bezelye Çorbası

Bezelyeyi sadece garnitür ya da ana yemeklerde kullanmakla yetinmiyor, bu kez iftar soframızın açılışını ona emanet ediyoruz. Şifa dolu, rengarenk bir lezzet!
Tarifi görmek için tıklayın:Bezelye Çorbası