30. Gün İftar Menüsü: Yılın Son İftarında Tavuklu Erişteyle Gelen Doyuruculuk Var!

https://yemek.com/tarif/tavuklu-eriste/ |Tavuklu Erişte Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
627 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazan ayının son gününe geldik bile. Dile kolay, 30 gündür sizinle birbirinden nefis iftar sofraları hazırladık, ramazan bereketini birlikte kurduğumuz her iftar sofrasına taşıdık.

Vestel & Yemek.com olarak çıktığımız bu yolda, bizimle aynı mutfağı paylaştığınız, aynı sofrada buluştuğunuz her gün için çok teşekkür ederiz.

Biz bugün de ilk günkü heyecanımızla, çorbasından tatlısına, son iftar sofrasına yakışır size özel muazzam bir menü hazırladık. Şimdiden ellerinize, emeklerinize sağlık.

Önümüzdeki sene yine nefis iftar sofralarında buluşmak üzere, şimdiden iyi bayramlar!

Yayla Çorbası

Ferah lezzetiyle her sofraya, her mevsime yakışan yayla çorbası bu akşamın iftar sofrasına konuk olmak istiyor. Hazırlıklar başlasın.
Tarifi görmek için tıklayın:Yayla Çorbası

Mantarlı Yumurta

Mantar ve yumurta sayesinde protein ihtiyacımızı karşılıyor, doymadan sofradan kalkmıyoruz. Mantarlı yumurta tam da ihtiyacınız olan tarif.
Tarifi görmek için tıklayın:Mantarlı Yumurta

Tavuklu Erişte

Tavuklu erişte, eriştenin aynı noodle gibi kullanıldığı, sebze ve tavukla daha doyurucu hale gelen bir tarif. Haydi sofraya.
Tarifi görmek için tıklayın:Tavuklu Erişte

Muzlu Fit Manolya Tatlısı

Son dönemlerin popüler ismi manolya tatlısını daha hafif ve sağlıklı hale getirmek elinizde. Onu bu haliyle de çok seveceksiniz.
Tarifi görmek için tıklayın:Muzlu Fit Manolya Tatlısı