30. Gün İftar Menüsü: Ramazana En Farklı Veda Bu Menüde Saklı

https://yemek.com/tarif/karidesli-guvec/ | Karidesli Güveç Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazan ayının son gününe geldik bile. Dile kolay, 30 gündür sizinle birbirinden nefis iftar sofraları hazırladık, ramazan bereketini birlikte kurduğumuz her iftar sofrasına taşıdık.

Vestel & Yemek.com olarak çıktığımız bu yolda, bizimle aynı mutfağı paylaştığınız, aynı sofrada buluştuğunuz her gün için çok teşekkür ederiz.

Biz bugün de ilk günkü heyecanımızla, çorbasından tatlısına, son iftar sofrasına yakışır size özel muazzam bir menü hazırladık. Şimdiden ellerinize, emeklerinize sağlık.

Önümüzdeki sene yine nefis iftar sofralarında buluşmak üzere, şimdiden iyi bayramlar!

Pratik Mercimek Çorbası

Müptelası olduğumuz mercimek çorbasının yakışmadığı bir sofra düşünemiyoruz. Pratik versiyonuyla bu akşam iftar sofranıza konuk olmayı bekliyor!
Tarifi görmek için tıklayın:Pratik Mercimek Çorbası

Peynirli Yaprak Patates

Elinizin altındaki malzemelerle, en sevilen sebzelerden biriyle hazırlayabileceğiniz enfes bir ara sıcak! Peynirli yaprak patates, eşsiz lezzetiyle sofranıza çok yakışacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Peynirli Yaprak Patates

Karidesli Güveç

Sürekli et, tavuk yemekten sıkılanlar için deniz esintisi zamanı! Karidesli güveç tarifi, sofralarınıza enfes bir lezzet katacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Karidesli Güveç

Kolay Çikolatalı Toplar

Bayat kekleri değerlendirebileceğiniz adeta bir profiterol tadında nefis lokmalık toplar hazırlıyoruz. Ramazanın son gününü en tatlı şekilde sonlandırıyoruz.
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Çikolatalı Toplar