24. Gün İftar Menüsü: Etli Quesadilla ile Bugün Sofraya Farklılık Getiriyoruz

https://yemek.com/tarif/etli-quesadilla/ | Etli Quesadilla Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın sonlarına yaklaştığımızı iyiden iyiye hissetmeye başladığımız 24. gündeyiz. Tam tamına 24 koca günü afiyetle geçirdik, kalanında da enfes sofralar kurmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İşte o heyecanımızla bugün sizin seçimlerinize uygun olarak yine doyurucu ve çok yorucu olmayacak bir iftar menüsü hazırladık. Ayırabileceğiniz vakti ve bütçeyi gözeterek, kaç kişilik bir sofra kuracağınıza da dikkat ederek hazırladığımız tariflerden oluşan dolu dolu 24. gün iftar menümüze buyurun lütfen.

Şimdiden ellerinize, emeklerinize sağlık.

Üç Farklı Domatesten Çorba

Salkım domates, kurutulmuş domates ve şeker domatesin enfes buluşması bu harika çorbayı ortaya çıkarttı. İftar sofrasına enfes bir başlangıç olacak!
Tarifi görmek için tıklayın:Üç Farklı Domatesten Çorba

Kesik Kavurması

Lor peynirini alıyoruz ve onu domatesle, biberle buluşturup enfes bir tarife dönüştürüyoruz. Protein dolu nefis bir lezzet karşınızda.
Tarifi görmek için tıklayın:Kesik Kavurması

Etli Quesadilla

Tortillası, eti, peyniri ve sebzeleriyle hem doyurucu hem de enfes bir tarif! Etli quesadilla tarifi, sofralarınızı şenlendirecek.
Tarifi görmek için tıklayın:Etli Quesadilla

Yalancı Tavuk Göğsü

Hem diğer tatlılara göre daha hafif hem de oldukça pratik olan bu tatlı tarifimizin adı yalancı ama tadı iftar sofranızda oldukça gerçek olacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Yalancı Tavuk Göğsü