19. Gün İftar Menüsü: Tatlıların En Pratiğini Bugüne Sakladık

10dakika-pastasi-yemekcom
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Dile kolay, ramazanın 19. gününe geldik. Geçtiğimiz 18 günde olduğu gibi bugün de sizinle aynı mutfakta buluşmaya hazırız.

Bugüne dek yaptığınız tüm şifa dolu çorbalara bir yenisini daha eklemek, yine enfes bir yemek hazırlamak, farklı ve nefis lezzetlerle iftar sofranızı lezzetlendirmek için yapmanız gereken bu yıl çok daha kolay. Çünkü sizin isteklerinize uygun olarak hazırladığımız kişiye özel menünüz hemen aşağıda sizi bekliyor.

Şimdiden ellerinize, emeklerinize sağlık.

Doyurucu Sebze Çorbası

İçerisinde bulunan sebze ve yeşilliklerle bolca C vitamini içeren bir sebze çorbası hazırlayalım bugün. Bu sebze çorbası çok ama çok doyurucu bir başlangıç olacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Doyurucu Sebze Çorbası

Ton Balıklı Makarna Salatası

Makarnalar ton balığıyla birleşiyor, sofranızda ana yemek kadar ilgi görüyor. Bu ferah ve kolay lezzete iftarda yer açın.
Tarifi görmek için tıklayın:Ton Balıklı Makarna Salatası

Ekmek Kırıntısı Kaplı Çıtır Tavuk

Bayatlayan ekmeklerinizden elde edeceğiniz ekmek kırıntılarıyla çıtır çıtır tavuklar yapmaya ne dersiniz? Bu tarif tavuk şinitzeli bile kıskandırır.
Tarifi görmek için tıklayın:Ekmek Kırıntısı Kaplı Çıtır Tavuk

On Dakika Pastası

Hemencik hazırlayıp bir çırpıda yiyeceğiniz en kolay tatlı tariflerimizden biri ile karşınızdayız. 10 dakika pastası sizi mutfağa çağırıyor.
Tarifi görmek için tıklayın:On Dakika Pastası