16. Gün İftar Menüsü: Krem Şokolayla Yine Şenlik Havasında Bir Masa Kurduk!

https://yemek.com/tarif/krem-sokola/ | Krem Şokola Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın 16. günündeyiz artık. İftar sofrası kurma konusunda eliniz bir hayli hızlandı, biliyoruz ama iş "Bugün ne pişirsem?" sorusuna gelince artık cevap bulmak daha zor bir hale gelmiş olabilir, sevdiğiniz tarifleri ilk 15 gün içinde tüketmiş olabilirsiniz.

Hiç endişeniz olmasın, mutfağımız öyle zengin ki evdeki malzemelerinizle daha onlarca ay çok ama çok farklı lezzetler yapabilirsiniz. Biz, tam da bunun için, size ilham vermek, iftar menünüzü oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

O zaman sizi daha fazla merakta bırakmayalım ve bugün size özel olarak hazırladığımız menüye doğru sizi uğurlayalım. Buyursunlar...

Domatesli Şehriye Çorbası

Rendelenmiş domatesler, zeytinyağında domates salçasıyla birlikte kavruluyor, tel şehriyelerle birleşip nefis bir lezzete bürünüyor. En kolay ev çorbalarından domatesli şehriye çorbası bugün iftara sizin eve konuk oluyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Domatesli Şehriye Çorbası

Pizza Tadında Milföy

İftar sofrasında ara sıcak olarak tüketebileceğiniz nefis bir tarif bu. Yapması da o kadar kolay ki...
Tarifi görmek için tıklayın:Pizza Tadında Milföy

Kolay Pırasa Mantısı

İftar sofranıza artık daha hafif lezzetler davet etmek istiyorsanız sizi kolay pırasa mantısı tarifimize alalım. Hamur açma derdi olmayan bir mantı o.
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Pırasa Mantısı

Krem Şokola

Bitter çikolatanın tadını ve rengini yoğun olarak hissedebileceğiniz bir tatlı tarifi krem şokola. Kaşık kaşık yenecek bir tatlı sizi bekliyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Krem Şokola