16. Gün İftar Menüsü: Yoğurtlu Ezogelin Çorbasından Buyurdiye Uzanan Bir Lezzet Şöleni!

https://yemek.com/tarif/buyurdi/ | Buyurdi Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
568 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın 16. günündeyiz artık. İftar sofrası kurma konusunda eliniz bir hayli hızlandı biliyoruz ama iş "Bugün ne pişirsem?" sorusuna gelince artık cevap bulmak daha zor bir hale gelmiş olabilir, sevdiğiniz tarifleri ilk 15 gün içinde tüketmiş olabilirsiniz.

Hiç endişeniz olmasın, mutfağımız öyle zengin ki evdeki malzemelerinizle daha onlarca ay çok ama çok farklı lezzetler yapabilirsiniz. Biz, tam da bunun için, size ilham vermek, iftar menünüzü oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

O zaman sizi daha fazla merakta bırakmayalım ve bugün size özel olarak hazırladığımız menüye doğru sizi uğurlayalım. Buyursunlar...

Yoğurtlu Ezogelin Çorbası

Sofralarımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan ezogelin çorbasını gelin bir de böyle deneyin. Yoğurt ilavesi ona çok yakıştı.
Tarifi görmek için tıklayın:Yoğurtlu Ezogelin Çorbası

Club Sandwich (Kulüp Sandviç)

Üç dilim tost ekmeği arasında omlet, kaşar peyniri, jambon, salam, ızgara tavuk göğsü, kıvırcık marul yaprakları, domates dilimleri var. Daha ne olsun?
Tarifi görmek için tıklayın:Club Sandwich (Kulüp Sandviç)

Buyurdi

İftar sofrasına mezelerin de çok yakıştığını bilenler için nefis bir tarifimiz var. Buyurdi çok seveceğiniz bir Selanik mezesi.
Tarifi görmek için tıklayın:Buyurdi