16. Gün İftar Menüsü: Ramazana En Çok Yakışan İsimlerden Hasanpaşa Köfte Burada

https://yemek.com/tarif/hasanpasa-koftesi/  | Hasanpaşa Köftesi Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın 16. günündeyiz artık. İftar sofrası kurma konusunda eliniz bir hayli hızlandı, biliyoruz ama iş "Bugün ne pişirsem?" sorusuna gelince artık cevap bulmak daha zor bir hale gelmiş olabilir, sevdiğiniz tarifleri ilk 15 gün içinde tüketmiş olabilirsiniz.

Hiç endişeniz olmasın, mutfağımız öyle zengin ki evdeki malzemelerinizle daha onlarca ay çok ama çok farklı lezzetler yapabilirsiniz. Biz, tam da bunun için, size ilham vermek, iftar menünüzü oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

O zaman sizi daha fazla merakta bırakmayalım ve bugün size özel olarak hazırladığımız menüye doğru sizi uğurlayalım. Buyursunlar...

Lokanta Usulü Sebze Çorbası

Dışarıda lokantalarda içtiğiniz sebze çorbalarının lezzetini birebir yakalayacağınız bir tarifle devam ediyoruz ramazana. Önce tarifin detaylarına sonra mutfağa davetlisiniz.
Tarifi görmek için tıklayın:Lokanta Usulü Sebze Çorbası

Yoğurtlu Havuç

Havucu fırınlayarak, üzerine de yoğurt gezdirerek tüketin hadi! Tadına bakınca ''Daha önce neden denemedim'' diyeceksiniz.
Tarifi görmek için tıklayın:Yoğurtlu Havuç

Hasanpaşa Köftesi

Sunumuyla büyüleyen, lezzetiyle kendinden söz ettiren muhteşem bir ana yemek Hasanpaşa köfte tarifi. Ramazana da nasıl yakışıyor...
Tarifi görmek için tıklayın:Hasanpaşa Köftesi

Garnitürlü Kuskus Salatası

Renkli görüntüsüyle sofraya neşe katıyor. Doyurucu lezzetiyle de tabakları şenlendiriyor. Garnitürlü kuskus salatası tüm detaylarıyla burada.
Tarifi görmek için tıklayın:Garnitürlü Kuskus Salatası

Şam Tatlısı

Bir ısırıkta seyyar satıcılardan yediğiniz o nefis şambali lezzetini size hatırlatacak! Şam tatlısı tam da şimdi denemelik bir tarif.
Tarifi görmek için tıklayın:Şam Tatlısı