16. Gün İftar Menüsü: Kandilli Mantı Sofranın En Sevileni Olacak

kandilli-manti-yemekcom
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın 16. günündeyiz artık. İftar sofrası kurma konusunda eliniz bir hayli hızlandı, biliyoruz ama iş "Bugün ne pişirsem?" sorusuna gelince artık cevap bulmak daha zor bir hale gelmiş olabilir, sevdiğiniz tarifleri ilk 15 gün içinde tüketmiş olabilirsiniz.

Hiç endişeniz olmasın, mutfağımız öyle zengin ki evdeki malzemelerinizle daha onlarca ay çok ama çok farklı lezzetler yapabilirsiniz. Biz, tam da bunun için, size ilham vermek, iftar menünüzü oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

O zaman sizi daha fazla merakta bırakmayalım ve bugün size özel olarak hazırladığımız menüye doğru sizi uğurlayalım. Buyursunlar...

Oğmaç Çorbası

Hem doyurucu, hem geleneksel hem de besleyici bir çorbayla tanışın. Oğmaç çorbası her gün mercimek çorbası içmekten sıkılanlara geliyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Oğmaç Çorbası

Havuçlu Patates Mezesi

Patates ve havucun mükemmel uyumu yoğurtla birleşecek ve tam ağzınıza layık bir mezeye dönüşecek.
Tarifi görmek için tıklayın:Havuçlu Patates Mezesi

Kandilli Mantı

Hem ekonomik olsun hem de görenleri etkilesin istiyorsanız nefis bir tarifle karşı karşıyasınız. Tavuklu olduğu için de pek bütçe dostu.
Tarifi görmek için tıklayın:Kandilli Mantı

Borcamda Islak Kek

Tadı damağınızda kalacak, yapılışı kolay, hem çikolatalı hem de ıslak bir kek tarifimiz var. İftar sonrası çayın yanında bir dilim alır mıydınız?
Tarifi görmek için tıklayın:Borcamda Islak Kek