14. Gün İftar Menüsü: Ejder Tatlısıyla En Farklı Sona İmza Atıyoruz

ejder-tatlisi-yemkecom
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın ikinci haftasını tamamlıyor, bu akşam 14. iftar soframızı kuruyoruz. Kuracağınız sofrada size desteğimizse her zamanki gibi tam!

"İftar için ne hazırlasam" diye uzun uzun düşünmeyin, lezzet ve bereket dolu bir iftar sofrası kurmak üzere hemen aşağıda buluşalım. Buyursunlar, sizi hemen şöyle alalım...

Kremalı Kabak Çorbası

Krema ve kabak bir araya gelip bir çorbada bulaşacak, ortaya enfes bir lezzet çıkacak. Kremalı kabak çorbası bu akşamın menüsüne lezzet katacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Kremalı Kabak Çorbası

İstiridye Mantar Sote

Mantarın en güzel halini iftar sofralarımız için hazırlıyoruz. Bol proteinli istiridye mantar sote sanki et yiyormuşsunuz hissi uyandıracak.
Tarifi görmek için tıklayın:İstiridye Mantar Sote

Tepside Lokanta Usulü İzmir Köfte

Tepside lokanta usulü İzmir köfte tarifini evinizde kolaylıkla yapıp, evdekilere lokantada yemek yiyor hissi yaşatabilirsiniz. Onu bir de bu tarifle deneyin.
Tarifi görmek için tıklayın:Tepside Lokanta Usulü İzmir Köfte

Ezogelin Pilavı

İçinde hem pirinç, hem bulgur hem de tel şehriye barındıran harika bir pilav tarifi geliyor! Ezogelin çorbasını sevenler bunu da sevdi.
Tarifi görmek için tıklayın:Ezogelin Pilavı

Ejder Tatlısı

Görüntüsünü ve ilhamını ejder meyvesinden alan bu tarif, hafif bir sütlü tatlı olarak ağızları tatlandırmaya geliyor. Sofradakileri şaşırtmaya hazır olun.
Tarifi görmek için tıklayın:Ejder Tatlısı