13. Gün İftar Menüsü: Aradığınız Pratiklik Garnitürlü Tavukla Sofranıza Geliyor

garniturlutavuk-tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Geldik ramazanın 13. gününe. Bu zamana kadar birlikte hazırladığımız o güzelim iftar menülerine bir yenisini daha ekleyeceğiz bugün.

Birlikte aynı iftar sofrasında buluştuğumuz her gün gibi bugün de önceliğimiz size uygun bir menü hazırlamak. Tam da bu yüzden nefis bir çorbayla açılışını yaptığımız ve ardından yine midenize şenlik olacak lezzetlerin sıralandığı şöyle mis kokulu bir iftar menüsü hazırladık sizin için.

Şimdiden afiyetler olsun.

Fesleğenli Domates Çorbası

Tadı, mideyi ferahlatması ve kokusuyla favorilerinizden biri olacak. Fesleğenli domates çorbası klasiklerin dışına çıkmak isteyenler için birebir.
Tarifi görmek için tıklayın:Fesleğenli Domates Çorbası

Fındıklı Susamlı Kabak Mücver

Çıtır çıtır bir mücver hazırlamak isteyenlere içi fındıklı, dışı susamlı farklı bir tarif hazırladık. Tadanlar onu favorileri arasına ekleyecekler.
Tarifi görmek için tıklayın:Fındıklı Susamlı Kabak Mücver

Garnitürlü Tavuk

Pratik, doyurucu ve ekonomik. İftar sofralarının en sevilen ana yemeklerinden birisi olmaya aday bir lezzet var bugün menüde.
Tarifi görmek için tıklayın:Garnitürlü Tavuk

Turşu Kavurması

Mevsiminde turşusunu kurduğunuz taze fasulyelerin kavrulmuş halini denemeye ne dersiniz? Karadeniz'in meşhur lezzetlerinden birisi iftar sofranıza konuk olsun.
Tarifi görmek için tıklayın:Turşu Kavurması

Hazır Kekle Yaş Pasta

Hazır pandispanya kekiyle 15 dakika içinde hazırlayabileceğiniz bir pasta yapmaya ne dersiniz? Dilerseniz meyve dilerseniz çikolatayla süsleyebilirsiniz üstelik.
Tarifi görmek için tıklayın:Hazır Kekle Yaş Pasta