11. Gün İftar Menüsü: Acı Sevenler İçin Barbekü Soslu Acılı Tavuk Sahnede

Barbekü Soslu Acılı Tavuk Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
578 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

Dile kolay, bugün tam da 11. güne geldik. İlk 10 günde olduğu gibi bugün de sizi mutfakta yalnız bırakmamaya kararlıyız.

Oruca alıştınız ama "İftara ne pişirsem" sorusuna yanıt bulmak her geçen gün daha da zor hale geliyor diye düşünebilirsiniz. İşte siz, öyle düşünmeyin diye biz varız. İhtiyaçlarınıza uygun olarak kişiye özel menünüzü oluşturduk bile! Size de uzun uzun ne pişireceğinizi düşünmek yerine mutfakta harika lezzetler hazırlamak düştü.

Şimdiden ellerinize, emeklerinize sağlık.

Ev Yapımı Krem Şokola

Pastanelerin vazgeçilmez lezzetlerin krem şokolayı evde hazırlıyoruz. Mükemmel kıvamıyla ve yoğun çikolatasıyla damaklarınıza şenlik!
Tarifi görmek için tıklayın:Ev Yapımı Krem Şokola

Lokanta Usulü Mercimek Çorbası

Pürüzsüz kıvamı ve enfes lezzetiyle, her kaşıkta şaşırtacak. Evde, lokanta kalitesinde mercimek çorbası yapmak için sizi mutfağa alalım!
Tarifi görmek için tıklayın:Lokanta Usulü Mercimek Çorbası

Yeşil Mercimekli Enginar

Lif ve vitamin kaynağı olan enginara, protein deposu yeşil mercimek ekleniyor, enfes bir yancı ortaya çıkıyor. İftar sofralarınıza renk gelsin!
Tarifi görmek için tıklayın:Yeşil Mercimekli Enginar

Barbekü Soslu Acılı Tavuk

Barbekü sosla acıyı bir araya getiriyoruz ve bunu çıtır tavukla birleştiriyoruz. Evde yapılınca çok daha lezzetli olduğunu bir kez daha kanıtlıyoruz!
Tarifi görmek için tıklayın:Barbekü Soslu Acılı Tavuk