1. Gün İftar Menüsü: İlk Soframızın Başrolü Ege'nin Nefis Lezzeti Manlama!

manlama-site2
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Kolay Pirinçsiz Yoğurt Çorbası

Genelde pirinçle yapılan yoğurt çorbasını daha kolay hale getirdik, böyle de nefis oldu. Üzerine nane de pek yakışır.
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Pirinçsiz Yoğurt Çorbası

Patates Pilaki

Patatesin her haline hayran olanlara nefis bir zeytinyağlı tarifle geldik. Patates pilaki sofranıza zenginlik katacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Patates Pilaki

Manlama

Hazır yufkayla yapılacak en doyurucu ana yemeklerden biri Ege mutfağından geliyor. Manlama herkesin istisnasız seveceği bir lezzet.
Tarifi görmek için tıklayın:Manlama

Portakallı Pelte

Pratik ve az malzemeli bir tatlıyla kapatıyoruz iftar menümüzü. Yapması çok kolay portakallı pelte gününüzü güzelleştirmeye kararlı.
Tarifi görmek için tıklayın:Portakallı Pelte