1. Gün İftar Menüsü: Ramazana Şiş Köfteyle Merhaba Diyoruz

https://yemek.com/tarif/sis-kofte/ |Şiş Köfte Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Patatesli Mercimek Çorbası

İki çeşit mercimek ve ince köftelik bulgurla hazırlanan bir çorba o. Bir de içine patates girince nasıl da nefis oluyor...
Tarifi görmek için tıklayın:Patatesli Mercimek Çorbası

Şiş Köfte

Az yağlı kıymadan hazırlanan misket köfteler tahta şişlere geçiriliyor, fırında usul usul pişip iftar sofranıza konuk oluyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Şiş Köfte

Kolay Humus

Nohutlar haşlansın, çünkü bu akşamın menüsünde mezelerin kralı humus var!
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Humus