1. Gün İftar Menüsü: İlk Günün Konuğu Tüm İhtişamıyla Mantarlı Tavuk Sote

kolay-mantarli-tavuk-sote
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
568 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense şu 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Sarımsaklı Tavuk Suyu Çorbası

Sarımsaklı tavuk suyu çorbası tarifi, içerdiği sarımsaklar ile aroması yüksek, vitamini bol bir çorba. Ramazan sofraları onunla daha güzel.
Tarifi görmek için tıklayın:Sarımsaklı Tavuk Suyu Çorbası

Kolay Mantarlı Tavuk Sote

En kolayından bir kolay mantarlı tavuk sote yapalım hadi. En doyurucu ramazan yemeklerinden biri karşınızda.
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Mantarlı Tavuk Sote

Soslu Karnabahar

Kıymetini sonradan anladığımız sebzelerden karnabahara nefis bir sos hazırlıyor, onu menünüzü tamamlayacak nefis bir hale büründürüyoruz.
Tarifi görmek için tıklayın:Soslu Karnabahar