1. Gün İftar Menüsü: Yılın İlk İftar Sofrasında Konuğumuz Kıymalı Çökertme Kebabı!

https://yemek.com/tarif/kiymali-cokertme-kebabi/ | Kıymalı Çökertme Kebabı Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
568 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense şu 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Zerdeçallı Mercimek Çorbası

En nefis ramazan çorbalarından mercimek çorbasının güzelliğini kat kat artırmak için bir fikrimiz var. Gelin onu bu sefer zerdeçal desteğiyle soframıza alalım.
Tarifi görmek için tıklayın:Zerdeçallı Mercimek Çorbası

Kıymalı Çökertme Kebabı

Kızarmış kibrit patatesler, bol bol yoğurt ve tam kıvamında kavrulmuş bol baharatlı kıymasıyla tam bir iftar yemeği o. Sofranızda bu lezzete yer açın.
Tarifi görmek için tıklayın:Kıymalı Çökertme Kebabı

Fırında Kabak Mücver

Mücvere bayılanlara ama kızartmasını yemek istemeyenlere nefis bir öneri geliyor. Böylesi de pek güzel!
Tarifi görmek için tıklayın:Fırında Kabak Mücver