1. Gün İftar Menüsü: İlk İftar Soframıza Mirik Köfte ve Güllaçlı Dondurma Damga Vuruyor!

https://yemek.com/tarif/mirik-kofte/ | Mirik Köfte Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
571 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Erişte Çorbası

Ramazanın ilk gününde sofrayı çok doyurucu bir tarifle açıyoruz. Ekonomik olduğu kadar lezzetli erişte çorbası karşınızda.
Tarifi görmek için tıklayın:Erişte Çorbası

Mirik Köfte

Bu köftenin içinde kıyma yok ama bulgur sayesinde çok ama çok doyurucu. Sivas mutfağından iftar sofranıza bir armağan o.
Tarifi görmek için tıklayın:Mirik Köfte

Güllaçlı Dondurma

Ramazan ayının vazgeçilmez tatlısı olan güllaca sınıf atlatıyor, ferah mı ferah bir güllaçlı dondurma yapıyoruz.
Tarifi görmek için tıklayın:Güllaçlı Dondurma