1. Gün İftar Menüsü: İlk Gün Sofranın Başrolü Şişte Tavuğun

siste-tavuk-sandvic-yemekcom
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
571 takipçi582 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Bulgur Çorbası

Ramazanın ilk gününde iftara çok ekonomik bir çorba yapıyoruz. Her yemeğe yakışan bulgur bu tarifle çok doyurucu bir çorbaya dönüşecek.
Tarifi görmek için tıklayın:Bulgur Çorbası

Şişte Tavuk

Ekmek, domates, peynir, tavuk ve reyhan sıra sıra şişlere diziliyor, hem hafif hem de çok leziz bir ana yemeğe dönüşüyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Şişte Tavuk

Yufkasız Tava Böreği

Yufka kullanmadan, hamur açmaya uğraşmadan malzemelerimizi hazırlayıp, tavamızda böreği pişiriyoruz. Sonra da afiyetle tüketiyoruz.
Tarifi görmek için tıklayın:Yufkasız Tava Böreği