1. Gün İftar Menüsü: Şifa Dolu Mercimek Çorbası ve Nohut Köftesiyle Başlıyoruz!

https://yemek.com/tarif/kolay-mercimek-corbasi/ | Kolay Mercimek Çorbası Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Kolay Mercimek Çorbası

Ramazana sıcacık bir başlangıç yapıyoruz. Klasik mercimek çorbasının bu en kolay haliyle ilk iftarınızı açmaya hazır mısınız?
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Mercimek Çorbası

Etsiz Nohut Köftesi

Etsiz de nefis iftar sofralarının kurulacağına kanıt bir tarif o. Etsiz nohut köftesi çok pratik bir lezzet.
Tarifi görmek için tıklayın:Etsiz Nohut Köftesi

Kolay Roka Salatası

İftar sofrasını salatasız düşünemeyenler buraya. En faydalı yeşilliklerden olan rokayla hem kolay hem de besleyici bir salata yapıyoruz bugün iftara.
Tarifi görmek için tıklayın:Kolay Roka Salatası