1. Gün İftar Menüsü: Sofralarımızın İlk Ana Yemeği Tavuklu Hünkar Beğendi

https://yemek.com/tarif/tavuklu-hunkar-begendi/#.Wz3VoNIzbIU | Tavuklu Hünkar Beğendi Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Lokanta Usulü Ezogelin Çorbası

En az mercimek çorbası kadar sevilen ezogelin çorbasını lokantaların sırlarıyla hazırlıyoruz. Ramazan onunla çok daha güzel.
Tarifi görmek için tıklayın:Lokanta Usulü Ezogelin Çorbası

Domatesli Biberli Bulgur Pilavı

Klasik lezzetlerden vazgeçemeyenler için nefis bir pilav bu. Her yemeğin yanına yakışıyor, bu kez ramazanın ilk günü bize eşlik ediyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Domatesli Biberli Bulgur Pilavı

Tavuklu Hünkar Beğendi

En geleneksel tariflerimizden olan hünkar beğendiyi daha ekonomik hale getirmek mümkün. İşte bu yüzden bu tavuklu hünkar beğendi tarifi var.
Tarifi görmek için tıklayın:Tavuklu Hünkar Beğendi

Kemalpaşalı Fincan Tatlısı

Sevilen iki farklı lezzeti bir araya getirdik, fincan tatlısının içerisine Kemalpaşa ekledik. Tadanlar bir porsiyon daha isteyecek!
Tarifi görmek için tıklayın:Kemalpaşalı Fincan Tatlısı