1. Gün İftar Menüsü: Ramazanın İlk Gününü İçi Sürprizli Dolgulu Tavukla Karşılıyoruz

dolgulu-tavuk-tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
629 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Yayla Çorbası

Ferah lezzetiyle her sofraya, her mevsime yakışan yayla çorbası bu akşamın iftar sofrasına konuk olmak istiyor. Hazırlıklar başlasın.
Tarifi görmek için tıklayın:Yayla Çorbası

Peynirli Cevizli Erişte

Mis gibi tereyağı kokusuyla sofraya çıkacak, bugün ana yemeğin en lezzetli eşlikçisi o olacak. Eriştenin ramazan sofralarına en çok yakışan hali karşınızda!
Tarifi görmek için tıklayın:Peynirli Cevizli Erişte

Dolgulu Tavuk

Çok pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz belki de en şık, en lezzetli ana yemeklerden biri o. İçi enfes sürprizlerle dolu!
Tarifi görmek için tıklayın:Dolgulu Tavuk

Bulut Tatlısı

Sadece 3 malzeme kullanarak enfes bir hamur hazırlıyor, fırında pişmesini beklettikten sonra onu şerbetiyle buluşturuyoruz. Karşınızda, şerbetli tatlıların en pratiği, en lezzetlisi!
Tarifi görmek için tıklayın:Bulut Tatlısı