1. Gün İftar Menüsü: Ramazana Sıcacık Bir Ezogelin Çorbasıyla Giriş Yapıyoruz

https://yemek.com/tarif/duduklude-ezogelin-corbasi/ | Düdüklüde Ezogelin Çorbası Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz "kişiye", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Düdüklüde Ezogelin Çorbası

Ezogelin çorbasını yapmanın en kolay yoluyla tanışın. Düdüklüde ezogelin çorbasıyla çorbanız hemen hazır olacak, diğer tariflere daha çok zaman kalacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Düdüklüde Ezogelin Çorbası

Közlenmiş Biber Salatası

Toplam 6 malzeme kullanarak çok kısa sürede kolayca yapabileceğiniz bir meze o. İftar sofrasının en renkli yüzü olmaya hazır.
Tarifi görmek için tıklayın:Közlenmiş Biber Salatası

Akçaabat Köftesi

Bugün iftar soframıza Trabzon mutfağının en özel lezzetlerinden Akçaabat köfteyi konuk ediyoruz! Tavada mis gibi kızartıp sofraya sıcak sıcak çıkarıyoruz.
Tarifi görmek için tıklayın:Akçaabat Köftesi

Sütlü Fincan Tatlısı

Lezzetiyle olduğu kadar sunumuyla da göz dolduracak bu tarifimiz iftar sofranızın hafif ve tatlı sonu olacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Sütlü Fincan Tatlısı