1. Gün İftar Menüsü: Ev Yapımı Beyti Kebabıyla Açılışı Yapıyoruz!

Yılbaşı Beytisi Tarifi
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

11 ayın sultanı ramazan tüm bereketiyle geldi, hoş geldi! Sabır, empati, huzur ve lezzet dolu bu bir ay boyunca biz her sene olduğu gibi yine sizlerle birlikte nefis iftar sofraları kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Vestel & Yemek.com işbirliğiyle kişi sayısı, bütçe ve sahip olduğunuz vakte göre tam da aradığınız tarifleri bulabileceğiniz, kişiye özel 30 günlük menülerimizle karşınızdayız. Çorbadan ana yemeğe, ara sıcak veya salatadan tatlıya nefis tariflerden oluşacak iftar menülerimizi tam da size göre hazırlıyoruz. Tek kişilik tariflerden misafirleriniz için kurabileceğiniz kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz menülerimiz ""kişiye"", yani her birinize özel!

Bunun için tek yapmanız gerekense sizi bekleyen 3 kolay soruya yanıt vermek: İftar sofranız kaç kişilik, hazırlayacağınız menü için bütçeniz ne kadar ve sofrayı hazırlamak için ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

Bu üç soruya vereceğiniz yanıtların ardından size özel olarak oluşturacağımız iftar menümüze tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ramazanı da hep birlikte ağız tadıyla, huzurla geçirmek üzere çıktığımız bu yolda, her gün sizinle tam burada buluşmak üzere! İlk günün menüsüne bekleniyorsunuz.

Terbiyeli Havuç Çorbası

A vitamini deposu olan havuçla nefis bir çorba yapıyor, içine tavuk suyu ekleyerek onun besleyiciliğini artırıyoruz. Her tadan ona bayılacak.
Tarifi görmek için tıklayın:Terbiyeli Havuç Çorbası

Tahinli Piyaz

Piyaz sevenleri böyle alalım. Bu sefer Antalya usulü bir piyaz çeşidi olan tahinli piyazla çeşitlendiriyoruz iftar soframızı.
Tarifi görmek için tıklayın:Tahinli Piyaz

Ev Yapımı Beyti Kebabı

Dışarıda yemeye bayıldığımız beyti kebabını bu sefer evde yapıyoruz. Bu şekilde hem daha ekonomik oluyor, hem de lezzetine doyum olmuyor.
Tarifi görmek için tıklayın:Ev Yapımı Beyti Kebabı

Fırın Sütlaç

Ramazanda şerbetli ve sütlü tatlıların rekabeti aşikar. Gelin bugün tercihimizi sütlü bir tatlıdan yana kullanalım ve üstü nar gibi kızarmış fırın sütlaçla mutlu sona imza atalım.
Tarifi görmek için tıklayın:Fırın Sütlaç