Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken 13 Lezzetli Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1480 takipçi314 içerik

Sıkça Yenen Konular

Duygu Arslan
Haziran 6, 2018
Cemre Özgüzel
Haziran 28, 2018
Cemre Özgüzel
Ekim 9, 2018
YENİ
5
Sütaş
Temmuz 3
10 dakika

Yeni yılın ilk ayında birbirinden lezzetli Instagram hesaplarını sizlerle buluşturalım dedik ve Yemek.com olarak kolları sıvadık.

2015'te yayınladığımız hesaplardan size bir karışık yapmıştık zaten. Şimdi de 2016'yı oluşturan aylar boyunca takip etmenizde fayda olan hesapları sıralayalım.

Küçük bir not: Aç karna bakmayın olur mu? (:

A photo posted by Ayşegül Ekşi (@vintagenda) on

Neden takip etmeli: Aramıza yeni katılan bir hesap olması sizi korkutmasın, paylaştıkları paylaşacaklarının teminatı niteliğinde. Biraz da vintage hayranlığı varsa içinizde bu hesabı gözünüze kestirin.

A photo posted by Fit Trip (@fittrip) on

Neden takip etmeli: "Diyet yapıyoruz diye lezzetli şeyler de mi yemeyelim?!" diye sitemkar bir haldeyseniz sizi böyle alalım.

A photo posted by Selin Kapılı (@masalgibi_) on

Neden takip etmeli: Kendisi Süleyman Demirel Üniversitesi'nde aşçılık okumakta, yaptığı her lezzeti ilk önce kendisi deniyor ve beğeninize sunuyor. Bu arada fotoğraflarında kullandığı hafif soluk bir filtre de imzası niteliğinde.

A photo posted by Çağla Gezener (@caglagznr) on

Neden takip etmeli: Sırf güzel fotoğraflara bakmak bile sizi mutlu edip karnınızı acıktırıyorsa lafı hiç uzatmayalım. Hesap, hesap değil bildiğiniz portfolyo. (:

Neden takip etmeli: Şık sunumlar ilginizi çekiyor, bunlardan ilham almak istiyorsanız bu hesap tam sizin için.

Neden takip etmeli: Tüm fotoğrafları sanki bir sergi duvarında sergilenen eser niteliğinde. Renkler, açılar ve çekim tarzı kendine has. Tüm bu şahane yetenekleri bir de yemek fotoğrafçılığı ile birleştirince tadından yenmiyor.

Neden takip etmeli: Eğer evinizde her zaman en iyi yemeği yapmak ve yemek istiyorsanız "Takip Et" butonuna şöööyle bir alalım sizi. Özlem Hanım hem yemekleri yapıyor, hem paylaşıyor hem de tarifini veriyor. Altına yazdığınız yorumlara ve cevaplara da büyük bir incelikle geri dönüş yapıyor.

A photo posted by İmtisal (@imtisalcelik) on

Neden takip etmeli: Yeme, içme, gezme. Bunları okuduktan sonra bile heyecanlandıysanız hiç vakit kaybetmeyin.

Neden takip etmeli: Harika kekler, pastalar yapmak istiyorsanız bu hesabı takip etmenizde oldukça fayda var. Kendisine ait bir de blog sayfası olan bu hesapta yer alan tüm yemeklerin tariflerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

A photo posted by Aylin Şen (@aylinsenceylan) on

Neden takip etmeli: Bakmayın kendisinin aslında bir İngilizce öğretmeni olduğuna. Bu, harika fotoğraflar çekmesine asla engel değil! Fotoğraf bakmayı sevenlerdenseniz "like" yapmaktan parmaklarınız yorulacak bizden söylemesi. (:

Neden takip etmeli: Kişisel bir blog sayfasının en güzel örneği. Zaten adı üstünde: Enbisevdiklerimm. Yemek, moda, makyaj, saç tasarımları... Her şeyin en güzelini paylaşıyor.

A photo posted by Hüma Yılmaz (@humaylmz) on

Neden takip etmeli: Kendisi ekmek ve pastacılık okuyor daha da büyük bir neden olabilir mi yahu? (: En güzel pasta, ekmek ve kurabiyelerden ilham almak isterseniz takibe bekliyoruz.

Bu da Yemek.com'un da birbirinden çikolatalı pastaların olduğu bir hesabı (:

A photo posted by Yemek.com (@yemekcom) on

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?