Editor
MENÜ

Yemek.com

YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Rakiplerinin Kabusu MasterChef Murat'tan Kendisi Kadar Sürreal 16 Fotoğraf

yemek.com

Nam-ı diğer "Masterchef Murat", sosyal medyadaki fanlarına göre "kral" ya da gerçek adıyla Murat Özdemiroğlu bu sıralar tüm Türkiye'nin "sevgiden boğmak" istediği bir isim olabilir. Aşçı bir aileden gelen, 1978 Bolu doğumlu olan ve şeflik yapan TV8'deki yemek programı "MasterChef Türkiye" yarışmacılarından Murat Özdemiroğlu, yarışmacılarla girdiği polemiklerle tanınıyor. Hatta Masterchef Türkiye'den önce "Yemekteyiz"e katılmış ve yarışmanın sunucusunun sık sık lafını kestiği için yarışmadan kovulmuştu.

Diğer yandan Murat Şef, nev-i şahsına münhasır davranışlarından dolayı program dışında pek sevilmekte. Kendisi ısrarla yemek programlarına katılmaya, özellikle de "Masterchef" olmaya her şeyini koymuş durumda. Sosyal medya takipçilerinin de ona destekleri tam.

Murat Özdemiroğlu yarışmada olduğu kadar sosyal medyada da biraz sürreal. Özellikle kendi paylaştığı fotoğraflar ve fanlarının yaptığı photoshop'ları sevgiyle kucaklaması konusunda. Bakalım kendi Instagram hesabından ve sosyal medyadaki fanlarından gelen fotoğraflar ne tuhaflıkta. Tabii bu arada kendisine ve diğer tüm yarışmacılara bol şans diliyoruz. Buyursunlar efendim:

1.

2.

3.

4.

5

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12. Karizmadan telefonlarınızın camlarını çatlatacak bu fotoğraftan sonra gelen photoshop'lar bonusu:

13.

14.

15.

16.

Ve son olarak da kralın gençliği bonusu:


Editör

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?