Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Mart ayına geldiğimiz, kışı yavaş yavaş ardımızda bıraktığımız bu güzelim zamanlarda da Instagram hesaplarından yine misler gibi kokular yükseliyor.

Biz de bu kokulara kendimizi kaptırıyor, her zaman olduğu gibi bu ay da, daha ilk günden size mart ayı bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden tanışmanız gereken Instagram hesaplarını bir bir sıralıyoruz.

Siz de Instagram'ı en çok nefis tariflerle karşılaşmak, hiç usanmadan dakikalarca bakabileceğiniz yemek fotoğrafları görmek ya da şehri, ülkeyi, hatta dünyayı gezme isteğinizi tavan yaptıracak, harika mekan önerileriyle sizi yollara düşürecek hesapları sıkı sıkıya takip etmek için kullanıyorsanız yaklaşın böyle!

Bir an önce tanışmanız gereken nefis Instagram hesapları önereceğiz şimdi size.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu listedeki Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

merveli.mutfak

Neden takip etmeli: Paylaşılan her bir yemek fotoğrafına hayranlıkla bakacağınız, neyse ki denemek istediğinizde hemen altında tam ölçüleriyle verilmiş tüm tariflerini de bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Mutfağınıza renk gelsin isterseniz sizi hemen takip butonuna doğru alabiliriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: merveli.mutfak

pastadiyari123

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı düşkünlerini böyle alalım çünkü bu Instagram hesabından paylaşılan her bir tatlı tarifini görünce hemen mutfağa gidip yapmak isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pastadiyari123

mutfaktatat

Neden takip etmeli: Hem nefis tarifler alabileceğiniz hem de harika mekan önerileri bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Anlayacağınız takip etmek için çok sebebiniz var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktatat

yemek_kelebegi

Neden takip etmeli: Hem anne elinden çıkmışçasına kadar tanıdık ve çok severek yediğiniz lezzetlerin hem de bugüne dek hiç denemediğiniz kadar farklı tariflerin bir arada bulunduğu bir Instagram hesabı duruyor karşınızda. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yemek_kelebegi

organikgurmeniz

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla "Bir gıda mühendisinin gözünden sağlıklı tarifler" bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Yediklerinize dikkat etmeye çalışıyorsanız harika bir motivasyon olmakla kalmaz, aynı zamanda tarifleriyle beslenme düzeninize de sağlık katar, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: organikgurmeniz

karamelizecift

Neden takip etmeli: "Ben tarif öğrenmek yerine mekan önerisi almak istiyorum" derseniz sizi hemen böyle alabiliriz! Tam bir gezi rehberi gibi değerlendirebileceğiniz bu Instagram hesabında hangi mekanda neler yenir, ne gibi özellikler vardır hemen öğrenebilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: karamelizecift

diyetisyenbusrasen

Neden takip etmeli: Beslenmenize dikkat etmeye çalışıyor, hazır ilkbahar da gelmişken şöyle sıkı sıkıya bir diyet programı uygulamak istiyor ama kendinizde yeterince motivasyon bulamıyorsanız bu Instagram hesabı size iyi gelecek. Hatta nefis önerileri ve harika tarifleriyle bir anda kendinizi sağlıklı beslenirken bulabilirsiniz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenbusrasen

aystahirsoylemez

Neden takip etmeli: Bir gıda mühendisinin ellerinden çıkan tarifleri değerlendirerek içiniz rahat bir şekilde yemek hazırlamak istemez miydiniz? En yöresel lezzetlerimizden tutun "Bunu hemen denemeliyim" dedirten farklı tariflerine, bu Instagram hesabından paylaşılan her bir tarifi çok seveceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aystahirsoylemez

hobbyolog

Neden takip etmeli: Tam ölçülü tarifleri, görüntüleriyle iştah kabartan lezzetlerinin yanı sıra nefis yemek fotoğraflarıyla da kalbinizi çalacak bir Instagram hesabı olur kendisi. Takip etmek için o kadar çok ve o kadar lezzetli sebepleriniz var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hobbyolog

tugba_gamzeli_melek

Neden takip etmeli: Sunumlarını görünce en tok anınızda bile acıkacak, mutfağa koşar adım gidip gördüğünüz o lezzetleri hemen hazırlamak isteyeceksiniz. Özellikle tatlı severler mutlaka takip etmeli deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tugba_gamzeli_melek

Biz eksik kalır mıyız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Eğer bugüne dek bizim Instagram'da da olduğumuzdan haberdar olmadıysanız hemen şimdi sizi Instagram hesabımıza doğru alabiliriz. Tüm tarif videolarımıza güncel olarak ulaşmak, beğendiğiniz tüm tariflerimizi tek tıkla kaydetmek ve gece acıkmalarınızda bizimle dertleşmek isterseniz bekleriz efendim.

Tam şuradayız: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?