TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Tarlaya Acil İniş Yapan Askerlere Köy Halkından Gözleri Buğulandıracak Sürpriz

yemek.com
Çocukken Tsubasa’yla salçalı ekmek yemek, Marty McFly’la leblebili kola içmek isterdim.

Sıkça Yenen Konular

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi Alanyurt Köyü sakinleri günlük hayatlarına devam ederken aniden bir askeri helikopter köylerindeki tarlalardan birine acil iniş yaptı ve olaylar gelişti.

Arızalı helikopterden inen ve olayın şaşkınlığını yaşayan askerleri gören köy halkı, askerlerin sağlık durumlarının yerinde olduğunu görünce hemen oraya evlerinden getirdikleri köy yemekleriyle bir yer sofrası kurup askerlerimize yemeklerini ikram etti, misafirperverlik örneği gösterdi.

Afyonkarahisar Şuhut ilçesi'ndeki Alanyurt Köyü halkı, köylerine acil iniş yapan askerlere duygulandıran bir sürpriz yaptı

Alanyurt Köyü halkı köyde rutin işlerini yaparlarken, Kara Havacılık Okul Komutanlığı'na bağlı askeri helikopter arızalandıktan sonra köy içindeki tarlalardan birine acil iniş yaptı. Helikopterin yanına gelip askerlerin durumunu kontrol eden köy halkı, herhangi bir sağlık problemi olmadığını gördükten sonra en nefisinden misafirperverlik göstererek askerleri duygulandırdı.

Köy halkı, arızalı helikopterle acil iniş yapan askerlere hemen oracıkta kocaman bir yer sofrası kurdu...

Evlerinden getirdikleri, kendi tarlalarından topladıkları malzemelerle hazırladıkları yemekleri 2'si pilot 6 askere geniş bir yer sofrasında ikram eden köylüler, askerlerle birlikte yemek yedi, askerlerin yaşadıkları stresi hafifletti.

Helikopterin arızasının giderilmesinin ardından askerler köy halkına teşekkür ederek köyden ayrıldı

Karınlarını en güzel köy yemekleriyle doyuran askerler, karşılaştıkları bu iç ısıtan durum karşısında köy halkına teşekkür ederken, bol bol da fotoğraf çekip kendi sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Biz de bu koca yürekli köy halkına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz...

https://gifer.com/en/MMt1 | Giphy

Giphy

O yemeklerin mis kokuları buralara kadar geldi...

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?