Yemek.com

Çünkü Çok Lazımdı: Dünyanın İlk ‘Yalanabilir’ Asansörü Yapıldı

yalanabilir-asansor

Fırınlanmış gıda ürünleri satan İngiliz şirket McVitie’s, dünyanın ilk ‘yalanabilir’ asansörünü tasarladı. Asansörün duvarlarını bir çeşit İngiliz bisküvisi Jaffa Cakes ile donatan şirket, bu uğurda 1350 adet yalanabilir Jaffa Cakes kullandı.

Şirketin Marka Müdürü Philippa Tilley, ciddi ciddi amaçlarının insanların asansördeyken duvarları yalaması ve indikten sonra gidip Jaffa Cakes alması olduğunu söyledi ve ekledi: “Bizce ofiste çalışma stresini atmanın en iyi yolu bu”

Bu sıralar güzel bir tatile ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz Tilley, ofiste stres atmanın başka yollarını açıklamazken; asansörün 1 ayda tamamlandığını söyledi.

McVitie’s şirketinin bu iyi niyetli projesi hakkında ebediyen susmadan önce ülkemizin asansör yalayan şirket patronlarına, öğle yemeği siparişini asansöre veren çalışanlara ya da “Seni Cansu’yla asansör yalarken gördüm” ile başlayan sevgili kavgalarına hazır olmadığını belirtiyor; gıda sektöründe yer alan güzide şirketlerimizin bu konuda hassasiyetlerini elden bırakmayacaklarına inandığımızı dile getirmek istiyoruz.

Görsel: designtaxi

Doyamayanlar için bir önerimiz daha var!
Hamurunda Sana Var Sana aracılığıyla
Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karamelize soğan kadar lezzetli şeyler yazmak isterdim.