Yemek.com

Vejetaryenlerin Renkli Dünyasından Keyifli Bir Instagram Hesabı: Albeeats

albeeats-vejetaryen-instagram

Yemek yemeye, yediğimiz yemekleri Instagram hesabımıza eklemeye bayılıyoruz. İyi fotoğraf çekeceğim derken güzelim yemeği soğutuyoruz. Ama gelin kabul edelim, çoğumuz bu işi pek beceremiyoruz. Çaktırmadan arkadaşlarımıza rica edip beğendiriyoruz. Ancak Yemek.com olarak bu hafta tanıtacağımız Instagram hesabı Albeeats'in sahibi Alexandra, hem güzel fotoğraf çekiyor hem de vejetaryen olarak besleniyor.

Adeta yemeklerle resim yapan ve yarışmamıza New York'tan katılan 23 yaşındaki Alexandra'yı iki evetle uğurlamadan biraz hakkında bilgi verelim. Alexandra, Instagram üzerinden yemek fotoğrafçılığına aslında 2013 yılında kendi diyetini takip etmek için başlamış. Zamanla takipçileri artmış ve şu an 37 bin hayranı meyve ve sebzelerle rengarenk çalışmalarını takip ediyor.

Alexandra'nın renkli hayatını takip etmek için albeeats adresine gidebilirsiniz.

Bomba etkisi yapar: Muzlu, bademli, dondurmalı atıştırmalık. (iç ses: bademe odaklan...)

Olsa da yemeye kıyamasak: Raw armut tartı

Raw pear tart // a winter version of the raw peach tart from @nutritionstripped made with @harryanddavid pears, pomegranate, lime juice and raw honey

alexandra [albe][eats] (@albeeats) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İştah açan renkleriyle: Muzlu çilekli salata ve limonata

Etsiz de olur: Kırmızı lahanalı, kırmızı soğanlı ve avokadolu taco

TACOS made with some incredible ingredients from @hatchery in their March #hatcherybox // BBQ black bean and zucchini tacos and fajita veggie tacos seasoned with Ole Man's spices and a tiny splash of jalapeño olive oil, plus avocado, red cabbage, red onion, hemp hearts etc etc aaaand lavender Meyer lemon Tom Collins' [email protected] makes the best #15secondcocktail videos, I love them}

alexandra [albe][eats] (@albeeats) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bonus: Albeeats'i beğenenler Yemek.com'un granola barlı Instagram fotoğrafını da beğendi

Spor yapmak isteyenlere özel granola bar ve süt karışımı. Spora gitmeden 1 saat önce afiyetle tüketebilirsin

Yemek.com (@yemekcomm) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Doyamayanlar için bir önerimiz daha var!
Sokak yemeklerine özel bir ilgisi, "Nasılsa midede karışıyor" felsefesine özel bir gıcığı var. Bir tek fish & chips ve yanında cider olsun ona bir şey olmaz. Gezdiği ülkeleri yemek festivallerine göre seçtiği doğrudur.