MENÜ

Yemek.com

YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken 9 Lezzetli Instagram Hesabı

Yazın bu sıcak günlerinde soğuk içeceklerin, dondurmalı tatlıların, buzlu içkilerin, dolaptan çıktığı gibi ısıtmadan yenilebilen yemeklerin bol bol yer aldığı 9 lezzetli Instagram hesabını serinleyelim diye bir araya getirdik.

Eğer sizin de takip etmekten keyif aldığınız bir hesap ya da kendi paylaşımlarını gerçekleştirdiğiniz bir hesabınız varsa, muhakkak haberleşelim.

Ufacık bir not: Karnınız açken bakmayın

A photo posted by (@denizinizi) on

Neden takip etmeli: Çünkü her zaman, her durumda tamamı doğal ve evdeki malzemeler ile yiyecek/içecek hazırlayabiliyoruz.

A photo posted by Elif Tekkaya (@eliftkky) on

Neden takip etmeli: Çünkü bazen sadece bir karpuzu ya da bir üzümü bile Chateaubriand (Şatobiryan) gibi havalı bir yiyecekmiş gibi fotoğraflayabiliyor! Şimdi gel de koşup mutfaktan karpuz alma.

A photo posted by @gurmecinayetleri on

Neden takip etmeli: Bakmayın cinayet dediğine, gördüğümüz en eğlenceli içeriklere sahip hesaplardandır kendisi. Üstelik ne yer ve ne içerse en fazla 15 TL ödüyor.

A photo posted by Hilal T. (@patliycannn) on

Neden takip etmeli: Çünkü ne kadar mükemmel fotoğraflar, tarifler, mekanlar paylaşırsa paylaşsın mütevazı kişiliğinden asla ödün vermiyor.

Neden takip etmeli: Çünkü yemek pişirmeye, tatlı hazırlamaya, buz gibi içecekler yapmaya gönül vermiş birisi. Ee bu da doğal olarak hesabına yansıyor.

Neden takip etmeli: Çünkü bizim bile bakarken canımız çekiyor, çünkü en bildiğimiz tatları bile öyle güzel fotoğraflıyor ve yazıyor ki hiç bilmediğiniz bir hikayeyi okuyor gibi oluyorsunuz.

A photo posted by Dilan (@dilanbal_) on

Neden takip etmeli: Çünkü yemek yaparken eğleniyor ve eğlendiriyor. Yeni tatlara her zaman açık olduğu için de hiçbir zaman tekrara düşmüyor.

A photo posted by @foodmood_istanbul on

Neden takip etmeli: Çünkü gezmeyi, görmeyi ve yeni yerler keşfetmeye bayılıyor!

A photo posted by @belmaablaninmutfagi on

Neden takip etmeli: Çünkü tüm yemekleri anne yemekleri gibi. Evdeki malzemeler ile mükemmel yemek yapan, tüm paylaşımlarından da anlaşıldığı gibi çok samimi, çok içten birisi.

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?